Logo Text

Fulbright Bursiyerleri

Türkiye Fulbright Eğitim Komisyonu olarak, her geçen gün genişleyen Fulbright ailesinin yeni ve eski üyelerini biraraya getirebilmek için, bursiyerlerimizin bilgilerinin bulunduğu veritabanımızı sürekli güncellemekteyiz. Sizlerin irtibat bilgilerinizi güncel tutabilmemiz için Fulbright Mezun Bilgi Güncelleme Formunu doldurup alumni@fulbright.org.tr adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

Türkiye Fulbright Derneği’ne üye olmak ve derneğin faaliyetlerinde aktif bir şekilde yer almak isteyen bursiyerlerimiz, Dernek Başkanı Sayın Jülide Yalçın’a julide_y@yahoo.com adresinden ulaşabilir ve derneğin çalışmaları hakkında detaylı bilgi için www.fulbrightalumni.org.tr  adresini ziyaret edebilirler.

Hubert H. Humphrey Bursumuzu alan bursiyerlerimiz Humphrey Mezunları Derneği’ne üye olmak isterlerse, Dernek Başkanı Sayın Ayşegül Çerçi’ye aysegulcerci@yahoo.com adresinden ulaşabilir, www.humphreyalumni.org.tr adresinden derneğin çalışmaları hakkında bilgi edinebilirler.

Komisyonumuz tarafından, programlarımızdaki gelişmeler ile faaliyetlerimizden sizleri haberdar etmek amacı ile senede iki defa olmak üzere Türkiye Fulbright Eğitim Komisyonu Haber Bülteni yayınlanmaktadır. Gazetemizde siz Fulbright Bursiyerlerinin çalışma ve başarılarına da yer vermekteyiz. Fulbright ailesinin diğer üyeleri ile paylaşmayı istediğiniz haberlerinizi newsletter@fulbright.org.tr adresinden bize ulaştırabilirsiniz.